KULLANIM ŞARTLARI
LÜTFEN OKU! https://izmirbahcebakimi.com, SİZE erişimini İZİN BİR KOŞULUYLA İHTİYACINIZ GEREKİR.

KULLANIM KOŞULLARINI OKUNMA VE KABUL ETMEK VE OKUMA GİZLİLİK KOŞULLARINI KARŞILAŞTIRIN VE OKUYUNUZ, https://izmirbahcebakimi.com adresinin https://izmirbahcebakimi.com için ZİYARET EDİNİZ. BİZE ZİYARET EDİN, OKUYUNUZ VEYA İLE DÜŞÜNCENİZ HAKKINIZ.

KULLANIM KOŞULLARINI VE GİZLİLİK POLİTİKASINI KADAR OKUYAN VE KABUL ETMİYORSA, TÜM KİŞİLER BU SİTEYE ERİŞİM İSTEMİYOR.

Https://izmirbahcebakimi.com ile GÖRÜŞTE, ZİYARET EDİN, KULLANARAK VEYA İNDEKİNDEN YA DA HERHANGİ BİR BANNER, POP-UP VEYA REKLAMLARA UYGUNLUK İLE İLGİLİ OLARAK BU KULLANIM KOŞULLARINI VE GİZLİLİK POLİTİKASININ TÜM KOŞULLARINI KABUL EDİYiniz OF https://izmirbahcebakimi.com.

18 yaşın altındaki herkes, https://izmirbahcebakimi.com sitesine girişi reddedildi. 18 YAŞINDA YAŞIYORSANIZ, https://izmirbahcebakimi.com VEYA HERHANGİ BİR BİLGİ İÇİNDEKİ İÇERİĞİNİ ZİYARET EDİN, OKUNUNUZ VEYA ONAYINIZ İÇİN HAK İHLALİDİR. https://izmirbahcebakimi.com ÖZEL OLARAK, 1998 ÇOCUK ONLINE GİZLİLİK ACT (COPA) TARAFINDAN KAPSAMLI HERHANGİ BİR BİREYE ERİŞİME CEZASI.

https://izmirbahcebakimi.com HERHANGİ BİR NEDENLE HERHANGİ BİR KİŞİ VEYA GÖRÜNÜRÜCÜYE GİRENİZE GETİRME HAKKINI YAZDIRMAZ. GÖRÜNTÜLEME KOŞULU OLARAK KABUL ETTİĞİNİZ GİZLİLİK POLİTİKASININ KARARLARINA GÖRE, https://izmirbahcebakimi.com, HARİÇ TUTMA AMAÇLI VE BİRÇOK DİĞER KULLANIM İÇİN VERİ VE BİLGİ TOPLANMASINA İZİN VERMEKTEDİR.

KULLANIM SÖZLEŞMESİ KOŞULLARI ZAMAN ZAMAN ZAMAN DEĞİŞTİRMEZ. ZİYARETÇİLERİN, DEĞİŞİKLİK HAKKINDA BİLGİLENDİRİLMESİ İÇİN, https://izmirbahcebakimi.com’u İZİN VERME İZİN VERİLMESİ KONUSUNDA BİRLİKTE BİR ÜSTLENEBİLİRSİNİZ.

KULLANIM ANLAŞMASINA İLİŞKİN ŞARTLAR

Burada topluca “Ziyaretçiler” olarak anılacak olan ziyaretçiler, görüntüleyenler, kullanıcılar, aboneler, üyeler, bağlı kuruluşlar veya müşteriler bu sözleşmeye taraftır. Web sitesi, sahipleri ve / veya operatörleri, işbu sözleşmeye taraf olan ve burada “Web Sitesi” olarak anılacaktır.

BU WEB SİTEDEN BİLGİ KULLANIMI

Bu web sitesi ile aksine tam bir yazılı sözleşme imzalamadıkça, ziyaretçiler, görüntüleyenler, aboneler, üyeler, bağlı şirketler veya müşterilerin bu bilgileri ticari veya kamusal bir ortamda kullanma hakları yoktur; yayın yapma, kopyalama, kaydetme, yazdırabilme, satma veya bu web sitesinin içeriğinin herhangi bir bölümünü yayınlama hakları yoktur. Bu web sitesinin içeriğini inceleyerek, bu görüntüleme koşulunu kabul etmiş oluyorsunuz ve yetkisiz kullanımların yasadışı olduğunu ve sivil veya cezai yaptırımlara maruz kalabileceğini kabul etmiş oluyorsunuz. Yine, Ziyaretçinin kendi veritabanları, görünmez sayfaları, bağlantılı sayfaları, altta yatan kodu veya sitenin içerdiği diğer fikri mülkiyet hakları da dahil olmak üzere, herhangi bir nedenle, herhangi bir nedenle, içeriği veya bölümlerini kullanması için herhangi bir hak bulunmamaktadır. Hiçbir şey değil. Ziyaretçi, bu hükümin ihlal edilmesi nedeniyle masraflara ve fiili hasarlara ek olarak tasfiye edilen zararları 100.000 ABD Doları tutarında kabul eder. Ziyaretçi, bu hükmün kabul edilmesinin bir görüşme şartı olduğunu ve bu görüntülemenin kabulü teşkil ettiğini anladığını garanti eder.

SİTE’NİN MÜLKİYETİ VEYA BU WEB SİTESİNİN İÇERİĞİNİ KULLANMA, SATIN ALMA, YAYINLAMA HAKKI

Web sitesi ve içeriğinin web sitesi tarafından lisanslandığı veya sahibi olduğu. Web sitesinde yer alan materyallerin tescilli ve telif hakkı sahibi olduğu varsayılmalıdır. Ziyaretçilerin site içeriğinde herhangi bir hakkı yoktur. Web sitesi içeriğinin herhangi bir nedenle kullanılması, web sitesinin açık sözleşmesi veya izni olmadan yapılmadıkça yasalara aykırıdır.

SİTEYE HİPERVEREBİLEN, CO MARLAMA, “ÇERÇEVE” VE REFERANSLANABİLEN SİTE YASAK

Web sitesi tarafından açıkça izin verilmedikçe, kimsenin bu siteyi veya bölümlerini (logolar, markalar, markalar veya telif hakkı bulunan malzemeler dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere) herhangi bir sebeple köprü kuramaz. Ayrıca, bu web sitesinin url’sine (web sitesi adresi) herhangi bir ticari veya ticari olmayan medyada açık izniniz olmaksızın başvurma izniniz yok, siteyi ‘çerçeveleme’ izniniz yok. Bu gibi faaliyetleri kaldırmak veya devreden çıkartmak için Web Sitesiyle işbirliği yapmayı ve tüm zararlardan sorumlu olmasını özellikle kabul ediyorsun. Bu şartı ihlal ettiği için tasfiye edilen 100.000 ABD doları zararların yanı sıra masraflar ve fiili zararları kabul etmiş oluyorsunuz.

SİTE İÇERİĞİ İÇİN YASAL UYARI

Web sitesi, bu web sitesinin içeriğinin doğruluğundan dolayı herhangi bir sorumluluk kabul etmez. Ziyaretçiler, bu bilgileri görüntüleme, okuma, kullanma veya güvenme riskini üstlenmektedir. Aksi takdirde web sitesine aykırı bir açık sözleşme oluşturmadığınız sürece, burada bulunan herhangi bir bilgiye güvenmek hakkınız yoktur. Web sitesi böyle bir garanti vermemektedir.

HARİTADA BİLGİSAYARIN VEYA YAZILIMIN BU WEB SİTESİNİ VEYA İÇERİĞİ İLE İLİŞKİLİK ETKİLEŞİMLERİNDEN ETKİLEYENİ İÇİN REDDEDİĞİ REDDİ. ZİYARETÇİ RİSKİ VİRÜS, İŞÇİ VEYA DİĞER BAZI DOLAYLI FAKTÖRLERİ ÖNERİR.

Web sitesi, ziyaretçinin bilgisayarına veya yazılımına veya ziyaretçinin sonradan iletişim kurduğu herhangi bir kişinin zarar görmesinden dolayı hiçbir sorumluluk kabul etmez